SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Мобільні додатки

Що ми пропонуємо?
На сьогоднішній момент розробка мобільного додатка стає таким же маркетинговим стандартом, як наявність сайту, тому всім, хто тримає руку на пульсі сучасних технологій та тенденцій, ми розробляємо мобільні програми на базі iOS (iPad, iPhone, iPod touch) та Android, які вирішують бізнес -завдання наших клієнтів.

Я маю процеси, але я не знаю, як їх реалізувати!?
Для мобільних платформ ми створюємо бізнес- і сервіс-рішення поставлених завдань, мобільні магазини, промо-додатки для просування товарів або послуг, додатки для блогерів, ньюсмейкерів і онлайн-медіа і, звичайно ж, програми для соціальних мереж.

Наша спеціалізація:
Програми для бізнесу, Проммо-додатки, Програми для медіа-ресурсів, Програми для Мобільних магазинів. Дизайн, продуманий до кожного торкання. Написання програмного коду із ретельною перевіркою. Супровід та технічна підтримка.

Наше бачення робочого процесу?
Спираючись на багаторічний досвід та аналіз, SoftSprint виробив систему управління проектами оптимальним шляхом, що дозволяє нам максимально ефективно вкладатися у встановлені терміни. Після кожного кроку клієнт отримує працюючий, що пройшов тестування, закінчений продукт. Переходячи від кроку до кроку, ми поступово додаємо новий функціонал. Таким чином, клієнт постійно тримає руку на пульсі проекту, а ми оптимізуємо процес розробки та управління проектом.

Ви ще не знаєте, як має працювати програма і як виглядати?
Ми обов’язково допоможемо Вам визначити чіткі цілі майбутньої програми, осмислити, як зробити програму максимально корисною для цільової аудиторії, вибрати підходящі для Вашої програми платформи, грамотно скласти технічне завдання.

Під час проектування ми спираємось на потреби Вашої цільової аудиторії.
Саме тому із SoftSprint ідеї стають реальністю!

Як надати програму для завантаження клієнтам?
Наша команда по завершенню робіт надасть Вам необхідну підтримку проекту, ефективно розмістить Вашу програму в App Store, Google Play.

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©