SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

WordPress

Чому SortSprint активно використовує WordPress у роботі? Відповідь на це питання довго шукати не доведеться – це найпопулярніша система управління контентом (Content Management System) у світі. Поширеність цієї системи забезпечена її простотою використання! Інтерфейс WordPress та адмін-панель цієї CMS зрозумілі та доброзичливі та, як результат, власники сайтів на WordPress дуже легко, без тривалого навчання, можуть почати працювати із сайтом. Все вищезгадане формує таку статистику: WordPress лежить в основі понад 30% сайтів по всьому світу, і ця цифра постійно зростає!

SoftSprint має багаторічний досвід роботи з WordPress. Ми можемо запропонувати вам:
– кастомізацію сайтів на WP;
– створення тем з нуля та налаштування існуючих;
– написання плагінів та доопрацювання існуючих.

Перевага WordPress в її широкій застосовності, її можна використовувати для створення різнопланових сайтів: блоги, портфоліо та галереї, бізнес-сайт (візитка компанії з унікальним дизайном), інтернет-магазини (WooCommerce дозволяє підключити все необхідне для електронної комерції: кошик покупок, систему управління замовленнями, сторінки оплати тощо), системи підписок на курси, навчання тощо. Тобто, WordPress здатний забезпечити більшість потреб клієнтів у найкоротші терміни, а команда SoftSprint готова втілити Вашу індивідуальність у сайт з оригінальним, модним, ексклюзивним дизайном. Ви нам розкажіть, який дизайн Ви хотіли б бачити на сайті, ми його намалюємо!

Ось кілька цікавих фактів про WordPress:

  • З 2003 року було випущено майже 100 версій WordPress (ManageWP);
  • Користувачі WordPress.com генерують близько 76,3 мільйонів нових коментарів щомісяця (WordPress.com);
  • Є переклади 72 мовами, які доступні для WordPress (WP Central);
  • Близько 30% всіх сайтів засновані на CMS WordPress;
  • Сайти WordPress складають 14,7% зі 100 найкращих сайтів у світі (WhoIsHostingThis.com);
  • WordPress отримує більше унікальних відвідувачів, ніж Amazon, і стільки ж, скільки Facebook (але із залученням у 25 разів менше співробітників) місяць (CodeinWP);
  • Уміння працювати з WordPress була найпопулярнішою навичкою серед роботодавців у світі у 2014 році (Sketch Themes);
  • 41% усіх інтернет-магазинів використовують плагін WooСommerce.

І на цій замітці ми припинимо перераховувати досягнення WordPress, підсумовуючи те, що ця платформа разом з плагіном WooСommerce може перетворити ваш сайт на повноцінний та функціональний інтернет-магазин!

SoftSprint вже понад 5 років працює з WordPress. Наш величезний досвід допоможе у створенні індивідуального рішення саме під Ваші потреби!

Деякі корисні нотатки про WordPress: https://softsprint.net/category/wiki

Наші плагіни:

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©