SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Agile модулі на PrestaShop для створення маркетплейсу

agile- logoSoftSprint.net пишається бути офіційним партнером Agile (Addons-Modules.com – Торонто, Канада), який є світовим лідером з створення модулів для платформи PrestaShop. CMS PrestaShop являє собою потужний двигун для інтернет-магазинів (торгівельних майданчиків) з дуже багатими функціональними можливостями на рівні адмін-панелі та фронт-енду.

Докладніше про Agile Ви можете дізнатися на офіційному сайті: https://addons-modules.com/

Докладніше Ви можете познайомитися з PrestaShop на офіційному сайті: http://www.prestashop.com/

Наша команда має величезний досвід роботи з PrestaShop: створення кастомних тем із оригінальним дизайном PhotoShop, написання різних модулів, включаючи підключення зовнішніх сервісів та систем оплати через API.

У свою чергу, модулі Agile перетворюють будь-який магазин PrestaShop на торговий майданчик рівня eBay чи Amazon! Одними з найпопулярніших модулів Agile є:

agile multiseller

  • Marketplace Popular – колекція найпопулярніших модулів, які дозволять продавцям торгувати своїми товарами на Вашому сайті – звані multiple sellers (vendors). Ви, як власник магазину, зможете керувати цими продавцями та їх товарами, а також стати продавцем особисто. Кожен продавець отримає свій інтернет-магазин у межах Вашого майданчика з індивідуальною панеллю управління. Всі ці можливості забезпечує Agile PrestaShop Multiple Seller / Vendor Module, перетворюючи звичайний інтернет магазин на eBay або Amazon. Крім того, до таких інтегрованих магазинів можуть бути підключені системи оплати (Stripe, PayPal), месенджери для спілкування покупців та продавців, рейтинги та фідбеки продавців, інші… а сам власник платформи може встановити модуль комісії від продажу селлерів.
  • Marketplace Commission – тут зібрані модулі, які дозволяють отримати дохід власнику сайту з продажу своїх селлерів . Для цього служить, наприклад, описаний вище Agile Prestashop Seller Commission Module. Пропонується також встановити Agile PrestaShop Membership Module – він дозволить селлерам самим вибрати найбільш вдалий для них тарифний план для роботи у Вашому магазині! Крім того, є модулі для створення реферальних програм, просування товарів продавців у ТОП торгового майданчика та інші.
  • Marketplace Payment – модулі для інтеграції різних платіжних систем: Stripe, PayPal, банківських переказів, чеків, кредитних карток. Таким чином, магазини селлерів зможуть працювати з будь-якими типами платежів, забезпечую максимальну гнучкість і комфорт для покупців.
  • Marketplace Shipping – в даному розділі представлені 3 основні модулі: Agile PrestaShop Seller Shipping Module ( дозволяє продавцям встановлювати своїх перевізників з тарифними зонами, цінами, масою товарів), Agile Shipping Estimation module (калькулятор розрахунку вартості доставки товарів з магазинів селлерів) та Agile Prestashop Pickup Center Module (відображення перевізників на Google Maps з графіком їх роботи, інше). /li>
  • Standalone Modules – окремі модулі, які не потребують реєстрації продавців. До них відноситься підключення систем оплати кредитними картками, PayPal, банківськими чеками, інші.

Повний перелік модулів Agile тут: http://addons-modules.com/store/en/13- marketplace-modules-all

Підіб’ємо підсумки: колекція модулів Agile здатна трансформувати магазин на PrestaShop у потужний торговий майданчик, де Ваші продавці отримають усі необхідні їм інструменти для комфортного бізнесу! Враховуючи, що SoftSprint.net є офіційним партнером Agile, ми будемо раді допомогти Вам із встановленням модулів, зміною їх під Ваші потреби, створенням нових модулів PrestaShop на базі існуючих Agile-модулів!

ginerro

З нами працюють магазини на PrestaShop, які використовують Agile-модулі:
http://saro-nauticshop.com/
http://xtimo.com/
http://achatsaglac.com/
http://piecesloisirslacsaintjean.ca
http://ginerro.com/
https://www.problemclean.com/en/
http://voordeligevoetbalreizen.nl
та багато інших магазинів, що доводить якість нашої роботи та необмежені можливості моделей від Agile (Addons-Modules.com)

Наші модулі:
https://softsprint.net/prestashop-development/

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©