SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Сайт HASFALT – PrestaShop та кастомна логіка роботи сортування

Для поціновувачів Формули 1 було дуже приємно розробляти сайт повязаний з символікою F1. Магазин оригінальних прикрас – браслетів у формі гоночних трас – HASFALT! Для розробки онлайн – магазину SoftSprint запропонував обрати PrestaShop!

Сайт дуже простий для користувача, UX/UI максимально легкий та зрозумілий, покупець легко може підібрати собі прикрасу в залежності від того, на який бюджет він розраховує. Безпосередньо гоночна траса (форма контуру) може бути виготовлена і зі срібла, і із золота, колір браслета також обирається на сайті за допомогою селектора.

Отож, нашою командою було розроблено та впроваджено кастомну логіку роботи сортування за розмірами та матеріалами: кожен товар з визначеним розміром та матеріалом представлений окремою сторінкою. Традиційно такі параметри сортування базуються на основі атрибутів PrestaShop та оновлюють контент сторінки динамічно завдяки AJAX.

Також в нашому випадку було модифіковано контроллери Престашоп для генерування окремих сторінок з унікальними URL-ами – така логіка відповідала бізнес-моделі замовника!

Звичайно, на сайті є кабінет покупця, форма зворотнього зв’язку (контактна форма), модуль для оплати замовлення, селектор вибору мов, можливість додавати товар до обраних.

Hasfalt main page

Для оптимізації роботи сайту було підключено Amazon AWS S3 Clould (https://softsprint.net/2022/09/23/amazon-aws-s3-cdn-media-server-prestashop-module/), що суттєво розвантажує хостинг замовника, додаючи стабільності в умовах підвищенного трафіку (протягом гоночних вікендів).

Якщо Ви плануєте створити легкий та зручний Інтернет-магазин, звертайтеся, SoftSprint допоможе Вам!

Посилання: https://hasfalt.com/en/

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©