SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Elementor PRO – конструктор сторінок для WordPress на лендінгу ELECTROPOWER

Коли потрібно зробити сайт швидко і якісно, зазвичай, розробники команди Softsprint рекомендують Elementor PRO – конструктор сторінок для WordPress! Elementor Pro — це той самий Elementor, який насичений більшими можливостями, має більше інструментів, що допомагають прискорити робочий процес. Наприклад, Theme Builder дозволяє налаштувати кожну частину обраної теми.

Для привернення уваги відвідувача сайту ми добавили анімацію при скролі сторінки — це основний ефект, на якому було зроблено акцент, адже все ж головним “магнітом” сайту має залишитися продукт, який пропонується! Це актуальна зараз для українців річ – портативний зарядний пристрій! 

Всі ми знаємо, що Landing page — це якраз такий різновид web-ресурсів, який має викликати у відвідувача реакцію: натиснути на кнопку замовлення, заповнити контактну форму, зателефонувати. Ось чому на Landing page має бути дуже лаконічний і в той же час простий і зрозумілий UX/UI. 

Electropower photo

Контактна форма на сайті не має необовязкових для заповнення полів, містить підказки у інпутах – ці дві умови є необхідними для збільшення рівня конверсії продажу онлайн.

Якщо Ви плануєте розпочати свій бізнес і Вам потрібно швидко організувати орігинальний Landing page – візитівку для знайомства, звертайтесь до нас, ми все зробимо за Вас 😉

Посилання: https://electropower.live/

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©