SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Необмежені вкладені секції в Elementor та інші секрети

Отже, ви вирішили використовувати Elementor як основу вашого проекту WordPress? Ласкаво просимо до пекла, Друг) Чому? CMS WordPress, що встановлюється, настільки погана? Ні, звичайно – все з нею нормально … але через вроджену концепцію структури MVC: кожен нативний PHP-метод повинен повертати тонни даних при вашому виклику у вигляді масиву … ви повинні бути готові до того, що прості речі стають важкими.

WP не було народжено для створення інтерактивних цільових сторінок – це була ідеальна платформа для блогів, але користувачі створили інерцію та підштовхнули окремих розробників/команди до розробки пакетів для розширення функціональності WordPress. Наприклад, WooCommerce з його часткою близько 42% ринку eCommerce-платформ спочатку не був розроблений Automattic (батьківською-компанією WP) – він народився в кабінетах ентузіастів, підігрітих ідеєю: «Хлопці, WP – найпопулярніша платформа на сьогоднішній день – давайте запропонуємо для неї плагін магазину, і ми запалимо!…

Так, історія підтвердила, що ці хлопці мали рацію – зараз WooCommerce став продуктом Automattic.

Добре, проблема з електронною комерцією вирішена, але як щодо білдерів для WordPress, де королями є WIX, Squarespace, Shopify тощо? WordPress не є конкурентом на цьому ринку і тут відкрита вакансія – хто завоює статус короля-білдера у WordPress. Будемо відвертими – їхня власна спроба запропонувати вбудований конструктор у темі “Twenty Twenty-Two” далека від того ж Elementor. Отже, що у нас є зараз, якщо нам потрібен якийсь конструктор для WordPress?

 • Beaver Builder
 • SeedProd
 • Divi (mostly the theme)
 • Visual Composer Website Builder
 • Themify Builder
 • SiteOrigin
 • many others, which are not less decent…

Отримаємо сміттєвий код із марними численними DIV-ами, дивними класами та ідентифікаторами, поганою структурою та багатьма іншими проблемами оптимізації, коли ми плануємо перевірити швидкість сторінки Google pagespeed!

Давайте будемо короткими, які варіанти у нас є при розробці нового шаблону WordPress:

 1. або кодимо макет HTML/CSS/JS в якомусь редакторі “Visual Studio Code” вручну і підключаємо плагін ACF (Advanced Custom Fields https://www.advancedcustomfields.com) для керування вмістом елементів.
  або
 2. ми використовуємо будь-який зручний та зрозумілий нам конструктор WordPress + стилі Flexbox CSS, які будуть обов’язковими для будь-якої сучасної верстки.

Ми обговоримо кілька прийомів використання Elementor:

1) вам не потрібно перевіряти клас або ідентифікатор елемента через консоль браузера, якщо надумали додати якісь свої стилі, інше. Натомість просто натисніть елемент у Elementor і зверніться до нього за допомогою чарівного слова — selector.
Ось короткий приклад:

elementor selector

2) активно використовуйте Navigator, щоб легко знаходити потрібні блоки (елементи), особливо коли вони маленькі або є проміжними шарами:

navigator elementor

 

elementor selector highlighted

Клік правою кнопкою миші за будь-яким елементом викликає меню з можливістю відкрити “Navigator”.

3) якщо ви не можете знайти якийсь проміжний DIV серед шарів (це може статися, коли Elementor додає свою обгортку на рівні коду), завжди можна знайти його за допомогою консолі браузера (краще Chrome) і послатися на нього наступним чином:

selector > div
де:

 • “selector” це елемент, який ви можете вибрати у навігаторі
 • “> div” це його child

internal sections Elementor

4) Що зробити з обмеженням Elementor, щоб додавати необмежену кількість секцій усередині інших секцій (sections)?
Перефразовуючи: ви не можете створити нову “Inner Section” всередині існуючої секції в Elementor. Таке безглузде обмеження не дозволяє розробляти багаторівневі макети і додавати власні DIV з відповідними стилями… “Inner Section” стає червоним, коли ви намагаєтеся перетягнути його всередину іншого розділу, і заважає завершити вставку:

add inner section Elementor

То як же досягти такої необмеженої вкладеності секцій? Приклад: тут:

unlimited nesting sections Elementor

 

Ну, є декілька підходів:

1) ви можете створити окрему секцію як додатковий шаблон (зі стовпцями, блоками і т. д.) і скопіювати-вставити її у свою фактичну секцію. Такий трюк можна здійснювати необмежену кількість разів, виконавши такі дії:

– виділити цю шаблон-секцію, яку хочемо скопіювати її подальшої вставки у потрібне нам місце. Наприклад, скопіюємо наступну секцію з 2 блоками один під іншим (показаний нижче) і вставимо її в ліву секцію:select section to Elementor– клацніть правою кнопкою миші по секції, яку ми хотіли б скопіювати, та оберіть “Copy”:copy section Elementor– виберіть іншу ліву секцію, всередині якої ми хочемо вставити скопійований розділ, та клацніть «paste» всередині меню:paste section to Elementor– Зверніть увагу, що Elementor завжди створює додатковий стовпець поруч – ви можете його видалити, просто натиснувши праву кнопку миші:Delete unused section ElementorDelete unused section Elementor - step 2Увага! Ви можете навіть скопіювати секцію в одному вікні браузера і вставити її в інше! Звичайно, Elementor потрібно відкривати в обох вікнах (вкладках).

2) ви можете встановити цей плагін “Unlimited Elementor Inner Sections By BoomDevs”: https://wordpress.org/plugins/unlimited-elementor-inner-sections-by-boomdevs/
Він додає нову функцію “Add nested section” у контекстне меню при натисканні на будь-який елемент.add nested section Elementor

– в результаті ви зможете створювати безліч вкладених секцій в Elementor і при необхідності розбивати їх на стовпці:add new column Elementornew column added in Elementor
Ще один корисний плагін – “Elementor Header & Footer Builder”. Він дозволяє створювати шаблони хідера, футера та вставляти їх усередину будь-якої частини сторінки. Шорткод створюється для будь-якого такого компонента шаблону, тому його легко імпортувати в Elementor туди, куди вам потрібно:

Посилання на плагін: https://wordpress.org/plugins/header-footer-elementor/

Нарешті… Крім цих порад, вам знадобляться глибокі знання Flexbox, щоб уникнути обмеження інтерфейсу Elementor і створювати гнучкі макети, використовувати стилі @media

Elementor є ідеальним інструментом для створення простих рішень, але використовуйте ці підказки, щоб почати робити професійні лендинги;)

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©