SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Які плюси та мінуси Magento та PrestaShop?

Відповідаючи на запитання Quora:

https://www.quora.com/What- плюси та мінуси Magento-and-PrestaShop-1

Відповім коротко: Magento переходить на хмарний SaaS – ви навіть можете відкрити
https://www.quora.com/What-are-the-pros-and-cons-of-Magento-and-PrestaShop-1

Таким чином, у вас немає альтернативи між Magento і Presta: якщо вам потрібна CMS, що встановлюється на власному хостингі з повним доступом для налаштування та підтримки, то PrestaShop – єдиний можливий варіант! Особливо якщо ви плануєте використовувати додаткові спеціальні доповнення, як-от наш Agile Multiple Seller:

Agile Multiple Seller 1.7 – PrestaShop module

Насправді ви втратите root-контроль, якщо новий підхід Magento – хмарний сервіс не дозволить вам встановлювати тайм-аут сценаріїв на сервері або розробляти власний код (PHP або JavaScript). Ви будете обмежені у зміні вигляду шаблону тощо. Усі ці обмеження є природними для таких хмарних платформ для електронної комерції, як Shopify, BigCommerce, Square, Ecwid тощо. Це як Matrix – ви виграли ти не можеш втекти звідти, ти раб без можливості мігрувати тощо.

Agile Multiple Shop

Підводячи підсумок, чим більше ми рухаємося далі, тим менше на ринку залишається інсталяційних платформ. Божевільний світ сходить з розуму від цих онлайн-конструкторів із перетягуванням і рештою рішень, які генерують сміттєвий код і мільйони DIVів всередині! SoftSprint вважає за краще повністю контролювати код розробки, тому ми любимо PrestaShop набагато більше, ніж хмарний Magento;)

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©