SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

PrestaShop схожий на WordPress?

Відповідаючи на наступне запитання:

https://www.quora.com/Is-PrestaShop-like-WordPress

Це цілком можна порівняти з будь-яким плагіном (WooCommerce) та окремою CMS (PrestaShop). Історично склалося так, що Woo доводилося адаптуватися до вимог WordPress та адаптувати його UX/UI. Я майже впевнений, що інакше WooCommerce міг би народитися в іншій сукні… набагато більш логічному, функціональному та зручному! Припустимо, у вас є WP з шаблоном всередині, який включає меню з посиланнями, деякий пошук, нижній колонтитул і бічні панелі … і одного разу WooCommerce впаде вам на голову! Що буде з вашими пошуками? Чи шукатиме він повідомлення або продукти? Що буде із меню? Чи показуватиме він сторінки категорій продуктів АБО початкові сторінки/повідомлення, які ви мали раніше? Верхній та нижній колонтитули стануть ще одним сюрпризом.

Woo – хороший продукт, але не варто натягувати сову на глобус – WordPress був платформою для блогів і залишається цим покликанням досі! І користувачам/розробникам доводиться попрацювати, поки вони намагаються перетворити його на лендінги чи інтернет-магазини! Якщо ви заглянете під капот, то зустрінете безліч непотрібних запитів до БД і потворний код з непотрібними параметрами, які повертаються на ваш запит. Так, вбиває швидкість сайту, шкодить SEO тощо.

Давайте поговоримо про WP-білдерів, таких як WP-Bakery, Elementor, Beaver і т. д. Їм подобається агент Сміт з Матриці – потрібно залишатися під іншими плагінами та контролювати їхню роботу! Приклад: сьогодні у вас є конструктор Elementor, вбудований у ваш WP, але завтра вам потрібно використовувати WooCommerce і що робити Elementor? Чому він повинен підтримувати інший плагін, наприклад Woo? Ось і всі… тонни плагінів = конфлікти = безладдя та сміття!

Підбиваючи підсумки скажу наступне: якщо ви стали жертвою використання WP і колись з вами трапилося лихо, що змусило вас почати продажі на вашому сайті, потім:

  • так, Ву був би вашим єдиним рішенням, тому це ідеальне рішення))
  • якщо ви плануєте почати свій бізнес з нуля і ймовірність онлайн-продажів велика, то не грайте в ці Woo-ігри – вибирайте те, що спочатку розраховане на продаж: Magento, Opencart або PrestaShop, які ми віддаю перевагу.
  • пам’ятайте: завжди простіше реалізувати блог усередині магазину, ніж навпаки!
CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©