SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Чому теми PrestaShop такі дорогі?

У сервісі Quora було піднято подібне питання – спробуємо відповісти на нього:

Відповідь дуже проста: на відміну від WP, який не змінює своє ядро ​​від версії до версії, PrestaShop не може надати можливість гарантувати, що придбана тема працюватиме в наступних версіях.

  • Наприклад: ми знаємо, що була версія Presta 1.6.x, але ті шаблони, які там використовували, не будуть сумісні з Presta 1.7. x… Така ж ситуація чекає нас у Presta 1.8.x, коли шаблони, використані в 1.7.x, будуть мати конфлікти в 1.8.x. Звичайно, розробники шаблонів обмежені в маркетингу/продажах через це, а життєвий цикл таких шаблонів порівняно короткий (якщо порівнювати з WP).
  • Інша причина: проникнення Presta на ринок не настільки велике, як WP (кількість установок), тому ціна за кожен шаблон вища – має покривати витрати на його розвиток.
  • Найгірше те, що шаблони складаються здебільшого з візуальної частини (фронт-енд), але модулі базуються на бек-енді… А модулі (додатки) борються навіть більше, ніж теми, коли PrestaShop змінює свою базову версію! Автори доповнень повинні швидко адаптувати свої модулі відповідно до нових вимог, інакше клієнти не будуть задоволені таким сервісом. Звичайно, це спричиняє додаткові витрати на стороні розробників (авторів)!

На основі цих двох підходів підведемо деякі висновки:

  • PrestaShop, будучи дуже потужним і багатим за своєю функціональністю з коробки, зовсім не гнучкий і передбачуваний – ми не можемо знати, що буде успадковано в майбутніх версіях від поточних збірок;
  • Presta – дуже консервативна CMS, яка базується на MVC-структурі фреймворка Symfony, яка декларує деякі правила гри. Він дуже круто масштабується в мірах поточної версії, але не готовий до регулярних оновлень, як WP. Це означає, що здебільшого серійні магазини заморожені на роки в поточній версії, тому що витрати на їх оновлення після всіх можливих налаштувань всередині будуть неймовірно величезними!

Незважаючи на це, нам подобається Presta за її мудрий підхід до UX/UI, розумну структуру та багату функціональність!

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©