SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Agile Multiple Shop – PrestaShop модуль

55$

Buy it now!

Buy on PrestaShop.com

 

Сумісність: PrestaShop 1.7.x

Умови:

Agile Multiple Seller 1.7 https://addons.prestashop.com/en/marketplaces/51936-agile-multiple-seller-17.html має бути встановлений перед Agile Multiple Shop:

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Мета:
Agile Multiple Shop модуль є додатковим для модуля Agile Multiple Seller https://addons.prestashop.com/en/marketplaces/51936-agile-multiple-seller-17.html і забезпечує функціональність «віртуального магазину» в основному магазині PrestaShop, дозволяючи кожному продавцю мати свій власний віртуальний магазин з виділеним віртуальним каталогом (URL), використовувати свій власний логотип і навіть використати зовсім іншу тему.

Можливості

Після встановлення PrestaShop у вас буде магазин за замовчуванням, і PrestaShop працюватиме в режимі одного магазину. Цей магазин за умовчанням ми називатимемо основним магазином.

Ви зможете дозволити кільком продавцям/постачальникам розміщувати та продавати товари в основному магазині після встановлення модуля Agile Multiple Seller. Кожен продавець представлений обліковим записом співробітника в PrestaShop. Кожен обліковий запис продавця пов’язаний із наступними записами даних.

Ви зможете створити віртуальний магазин для кожного продавця/постачальника із встановленим модулем Agile Multiple Shop!

 • У кожного продавця буде один (і лише один) віртуальний магазин
 • Кожен магазин має свій виділений URL (віртуальний каталог)
 • Кожен магазин може мати свою тему або спільну тему, адміністратор може призначити тему магазину продавця.
 • Блок “Покупки у продавця” – дає покупцю / клієнту можливість робити покупки у продавця
 • Сторінка списку продавців – сторінка зі списком всіх продавців, покупці можуть фільтрувати список продавців на ім’я
 • Домашня сторінка продавця – це домашня сторінка магазину продавця, на ній відображається докладна інформація про продавця та перераховані всі товари продавця
 • Блок “Купити по країні” – дозволяє покупцеві вибрати магазин по країні або регіону, якщо основний магазин (ринок) містить магазини з кількох країн.

Коли покупець входить до магазину продавця, магазин відображатиме лише товари з магазину обраного продавця. Сюди входять такі стандартні модулі PrestaShop:

 • Блок пошуку
 • Блок нових товарів
 • Блок категорій (у лівому/правому стовпці)
 • Список категорій у футері
 • Блок тегів
 • Кращий продаж блоку
 • Блок виробника
 • Блок постачальника

Переваги для продавців

Модуль Agile Multiple Shop дає власнику магазину можливість надати продавцям власний «віртуальний магазин» усередині основного магазину на основі модуля Agile Multiple Seller. За допомогою цього допоміжного модуля власник магазину з декількома продавцями може надати кожному продавцю окремий магазин з його власними сторінками і навіть із вибором тем. Продавці будуть збільшувати нові продажі для свого бізнесу, маючи власні магазини, засновані на торговому майданчику, без необхідності будь-яких знань у галузі розробки коду, хостингу і т. д. Зручне і просте зростання власного магазину!

Переваги для клієнтів

Клієнтам буде дозволено відвідувати спеціалізовані магазини продавців з їх власним дизайном, продуктами та категоріями, робити відповідні замовлення за допомогою кошика та процесу оформлення замовлення. Таким чином, відвідувачі відвідуватимуть нові магазини без поєднання продуктів, як це зазвичай буває на будь-якому ринку – їх залучатимуть окремі вітрини магазинів із чистими фірмовими продуктами відповідного продавця.

Опис конфігурації адміністратора

Адміністратор Agile Multiple Seller PrestaShop матиме кілька опцій для керування зовнішнім інтерфейсом торгового майданчика, щоб визначати параметри представлення макету:

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Наприклад, адміністратор може настроїти відображення перших магазинів (продавців) у зовнішньому інтерфейсі:

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Кожен магазин може мати свою тему зі списку доступних шаблонів, і адміністратор може призначити відповідну тему магазину продавця:

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShopAgile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Адміністратор може встановити налаштування фільтра місцезнаходження для продавців по країнах або штатах (в одиницях виміру однієї країни) тощо. основний магазин (торговий майданчик) містить магазини з кількох країн, та фільтрувати їх через інтерфейс:

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Блок «Покупки за продавцем» дає покупцю / клієнту можливість фільтрувати магазини за продавцем. Сторінка списку продавців – сторінка зі списком всіх продавців, покупці можуть фільтрувати список продавців на ім’я. Відвідувачі можуть шукати продавців (магазинів), використовуючи список від А до Я з полем сортування та пошуку:

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Опис конфігурації панелі продавця

Віртуальний магазин – це не справжній магазин – він не має фізичних даних. У нього є лише один або кілька URL-адрес та власник магазину, який є продавцем у модулі Agile Multiple Seller. Всі товари та категорії зареєстровані в основному магазині. Товари та категорії віртуального магазину визначаються власником магазину. Продавцю дозволено використовувати категорії, які вже створено адміністратором сайту.

 • кожний продавець матиме один (і лише один) віртуальний магазин
 • кожний магазин має свій виділений URL (віртуальний каталог)

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

 

Продавець може керувати своїми товарами та переглядати статистику за ними:

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Установка:

Важливо!

Agile Multiple Seller 1.7 https://addons.prestashop .com/en/marketplaces/51936-agile-multiple-seller-17.html має бути встановлений перед Agile Multiple Shop

 • Завантажте модуль через бек-офіс (Модулі> Додати новий модуль) або за допомогою FTP-клієнта.
 • Натисніть Встановити та введіть конфігурацію

Після завершення установки будуть показані 2 модулі, крім Agile Multiple Shop: «Agile Kernel», який є базовим модулем без будь-яких конфігурацій, модуль «Agile Multiple Seller 1.7», який фактично дозволяє вам керувати продавцями та їх магазинами:
Agile Multiple Shop Addons marketplace PrestaShop

Відео демонстрація:

https://youtu.be/LWYmPHhqaOY

Середовище для тестування:

– front-end:

https://test.prestashop.support/agilemultipleshop17/

– back-end:
https://test.prestashop.support/agilemultipleshop17/bo
login: [email protected]
password: demodemo

Посилання на купівлю:

Buy it now!

Buy on PrestaShop.com

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©