SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

Agile Seller Commission – PrestaShop модуль

55$

Buy it now!

Buy on PrestaShop.com

 

Сумісність: PrestaShop 1.7.x

Є одна умова – модуль Agile Multiple Seller 1.7 https://softsprint. net/2021/06/10/agile-multiple-seller-1-7-prestashop-module/ має бути встановлений до того, як Ви встановите Agile Seller Commission
Agile Seller Commission

Мета: Agile Seller Commission модуль є допоміжним для Agile Multiple Seller 1.7 https://softsprint.net/2021/06/10/agile-multiple-seller-1-7-prestashop-module/ і дозволяє власнику магазину керувати комісіями продавця та комісійними платежами через Paypal або за межами магазину, дозволяючи встановлювати ставки комісійних та транзакційних зборів на рівні продавця/магазину або ставку комісії за категорією продукту.

Можливості:
1. Можливості адміністратора – Адміністратор зможе керувати комісіями для продавців на основі декількох умов, наприклад: використовувати PayPal як спосіб оплати чи ні; встановлювати ставки та комісії за транзакції на рівні продавця/магазину або ставку комісії за категорією продукту тощо. Гнучке управління комісіями продавців є ключовою особливістю цього модуля.
В результаті, адміністратор, який є власником торгового майданчика, зможе узгодити взаємовигідні умови продажу між продавцями та ним на основі встановлених комісійних зборів. Адмін отримуватиме прибуток від продажів продавців.

2. Можливості продавців – Продавці зможуть бачити всю свою статистику продажу з комісією за кожне замовлення; перевіряти Баланс Аккаунта (баланс між продавцем та адміністратором магазину). Таким чином, Продавець дотримуватиметься правил обслуговування магазину, визначених Адміністратором.

3. Можливості покупців – Покупці зможуть купувати товари на конкретному торговому майданчику у продавців. Ціни вже включатимуть відповідні комісії та жодних додаткових прихованих надбавок до ціни.

Опис конфігурацій адміністратора

Use Paypal Payment – можна вибрати Yes/No та визначити, чи буде Ваш магазин використовувати PayPal як спосіб оплати для здійснення платежів між продавцем та магазином.

Paypal Header Image and Store Paypal Email – налаштування, що визначає відображення логотипу PayPal (відображатиметься на сторінці, коли продавець здійснить комісію адміністратору за використання послуг торгового майданчика) та електронної пошти PayPal адміністратора (використовуватиметься для накопичення комісійних) продавців адміністратором)

Sandbox Mode – визначає режим роботи PayPal (тестовий чи робочий)

Commission Currency – список можливих валют, які будуть використовуватися для комісійних в Agile Seller Commission, наприклад EURO. У випадку, якщо товари продавця були продані в доларах США або в іншій валюті, суму комісії буде перераховано в євро автоматично (якщо було обрано євро).

Returned commission at – список статусів замовлень, за яких буде нарахована комісія продавцю. Іншими словами, бувають випадки, коли адміністратор не отримує комісію від продавця (наприклад, проданий товар було повернено, а всю суму було повернено покупцеві, таким чином адмін не отримає комісію).

Create commission at – список статусів замовлень, за яких нараховується комісія. Тобто випадки коли адмін приймає комісію від продавця (наприклад, товар був успішно проданий).

Commission mode – це можливість визначити режим «За продавцем» (Per Seller) або «За категорією» (Per Category). Per Seller – адміністратор встановлює комісію кожного продавця в залежності від діапазону суми замовлення. Per Category – дозволяє адміністратору встановлювати комісію за категоріями.

Shipping fee in commission – YES доступний лише для режиму «Комісія»> “По продавцю” (Commission mode > Per Seller). NO – якщо Ви не бажаєте включати вартість доставки до комісії.

Deduction handling – опція, що дозволяє застосовувати відрахування до замовлень із цього магазину. Доступно лише для режиму комісія> “По продавцю” (Commission mode > Per Seller). Адміністратор може відняти відсоток (наприклад, 10%) від загальної суми продажу, застосувати 90% від загальної суми до розрахунку комісії. Адміністратор повинен вказати розмір утримання у налаштуванні «Комісія» (Commission Fee) на вкладці «Комісія клієнта» (Customer Fees).

Tax include in commission – Ви можете вказати YES або NO, якщо хочете, щоб податок був включений до розрахунку комісійних.

Discount vouchers handling – Ви можете вибрати один з двох варіантів: за ціною магазину At store cost (магазин подбає про вартість) або за вартістю продавця At seller cost (продавці розділять вартість у відсотках кількості товарів на замовлення). Зверніть увагу, що усі ваучери відносяться до рівня магазину, включаючи ваучери, конвертовані з балів лояльності клієнтів.

Agile Seller Commission

Agile Seller Commission

Account Balance – статистика кожного продавця, зведена в одну таблицю, де адміністратор може перевірити баланс між продавцями та ним. Модуль автоматично відстежує рахунки продавців, тому Ви можете бачити залишки на рахунках у будь-який час:

Agile Seller Commission

Account History – тут адміністратор може переглянути докладну статистику про комісійні збори, доходи тощо по кожному продавцю. Крім того, можна додати запис офлайн-платежу (Add offline payment record), якщо необхідно керувати балансом між продавцем та адміністратором поза магазином:

Agile Seller Commission

Commission Rates (Per Seller) – це меню, в якому адміністратор може керувати правилами комісійних зборів для кожного відповідного продавця:

Agile Seller Commission

Комісія за транзакцію – форма з наступними параметрами:

 • Seller – можливість вибору конкретного продавця або магазину за умовчанням (Store Default), якщо плануєте застосовувати комісію до всіх користувачів
 • From amount – мінімальна сума замовлення, для якої застосовуватиметься правило комісії
 • To amount – максимальна сума, для якої застосовуватиметься правило комісії
 • Commission Rate (%) – відсоток комісії
 • Deduction Rate(%) – це база, з якої розраховуватиметься комісія

Приклад:
Сума замовлення – 100
Комісія (%) – 10
Ставка утримання (%) – 20
Комісія становитиме (100% – 20%) х 100 х 10% = 8
Таким чином, Deduction Rate (%) дозволяє встановити певний відсоток, який вираховуватиметься із загальної суми продажів для розрахунку комісійних.

Agile Seller Commission

Опис облікового запису продавця

Account history – Продавці зможуть бачити статистику своїх замовлень, включаючи відповідні комісійні збори, та бачити всю історію комісій.

Agile Seller Commission

Summary – загальна статистика продуктів, загальна продана сума, баланс облікового запису і т.д.:

Agile Seller Commission

Інші налаштування модуля
Вартість ваучера, що настроюється, та функція спільного використання
The Seller Commission module тепер підтримує замовлення з ваучерами на таких умовах:

 • Всі ваучери може видати лише власник магазину.
 • Всі купони, використані покупцями при покупці, будуть передані продавцям із зазначенням процентної частки кількості товарів у замовленні.
  Ви можете налаштувати вартість ваучерів двома способами:
 • Ваучер нараховується продавцям – вартість ваучера вираховуватиметься з продажу продавця за кожним замовленням. Наприклад, якщо у продавця є покупка продукту на 100 доларів, а покупець використав купонну знижку на 10 доларів, то остаточний продаж продавця становитиме 90 доларів.
 • Ваучер нараховується власнику магазину – продавці отримають первісну суму продажу до того, як купон буде застосовано. Наприклад, якщо продавець має купівлю продукту на 100 доларів, а покупець використав купонну знижку на 10 доларів, то остаточна сума продажу продавцю, як і раніше, становитиме 100 доларів. Ваучер на 10 доларів буде за рахунок магазину.

Увімкнення або виключення плати за доставку, що настроюється при розрахунку комісії
Цей модуль можна налаштувати для включення чи виключення розрахунку комісійних та/або комісійних зборів.
Залежно від бізнес-моделі та політики Ви можете вирішити, чи слід включати чи виключати вартість доставки до комісії (комісію продавця).

Відео демонстрація:
https://youtu.be/4ZAu-gWfny8

Середовище для тестування:

– front-end:
https://test.prestashop.support/agilesellercommission17/

– back-end:
https://test.prestashop.support/agilesellercommission17/bo
логін: [email protected]
пароль: demodemo

Посилання на купівлю:

Buy it now!

Buy on PrestaShop.com

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©