SOFT
SPRINT

softsprint.net Shop

brocamarketing.com – WordPress з Elementor плагіном з JS-ефектами

brocamarketing.com – дуже яскравий, інформативний, цікавий сайт, розроблений командою SoftSprint не так давно. Broca – унікальна агенція, яка має колосальний та багаторічний досвід у бізнесі, допомагає власникам компаній зробити їх маркетинг більш прибутковим, а клієнтів – лояльними. Відповідно, створюючи дизайн «з нуля», наш дизайнер вклав максимум своєї фантазії та вивчив сотні різних бібліотек для досягнення ефектів, які роблять сайт «живим», захоплюючим.

Розробникам SoftSprint довелося активно використовувати JavaScript для того, щоб втілити всі різноманітності анімаційного наповнення сторінок! В обов’язковому порядку була проведена адаптація сайту під мобільні пристрої, збережена та протестована крос-браузерна сумісність.

brocamarketing

Створення сайту виконано на базі Elementor – це плагін для CMS WordPress. Якщо говорити коротко, то Елементор – це багатофункціональний конструктор сторінок, найчастіше його юзають для верстки лендингів, сайтів-блогів тощо.

brocamarketing

Для зручності відвідувачів сторінок сайту, на brocamarketing.com є форма підписок, форма зворотного зв’язку, форма для відправки короткої інформації про компанію, якщо користувач вирішив стати клієнтом Broca, форма для оплати і багато іншого.

Для оптимізації швидкості ми запропонували клієнту використовувати плагін WP Rocket.

brocamarketing

Замовник залишився задоволеним роботою SoftSprint!

Звертайтесь, допоможемо і Вам зробити Ваш сайт сучаснішим, яскравішим, різноманітнішим!

Посилання: https://www.brocamarketing.com

CONTACT US
Cookies | Privacy Policy | Terms and ConditionsSoftSprint ©